ievads konkursi
kulinarij davina_ideju
rokdarbi citi_izdevumi
vestules piedavajumi

VĒSTULES

 

 

Reklāma

Reklāma

Reklāma

Reklāma

Reklāma

Reklāma

Reklāma

Reklāma

Reklāma

Reklāma

 

Daudziem cilvēkiem duša ir kā milzīgs enerģijas avots. Viņi ir noguruši un apsīkuši, ieiet dušā - un atkal jauna enerģija nāk klāt. Vai tā ir zināma māka?

Duša reizēm tiek organizēta pilnīgi aplam, cilvēks gūst pretējo efektu. Ja nosalis un iznīcis iet vēsā dušā, tad ķermeņa tonuss vēl pazeminās. Ieteicams ļaut spēcīgai dušas strūklai masēt muguru, ūdenim jābūt stipri siltam, gandrīz karstam.

Ja gribat atslābināties, tad varat zem dušas palikt minūtes 15 un ilgāk - miegs būs garantēts.

Ja paredzēts ātri doties turpmākās gaitās, ejiet strauji karstā dušā un pēc tam atvēsiniet tikai seju un rokas līdz elkoņiem.

Ļoti jūtīgi zobi. Brīžiem šķiet, ka sāp vesela zobu rinda. Sāpes klejo un atkal pāriet. Es pat nevaru konstatēt - vai sāp no auksta, vai karsta... Kā to novērst?

Varētu ieteikt speciālo zobupastu, kas tieši paredzēta jūtīgiem zobiem. Ļoti laba arī pasta GLISTER, ko izplata AMWAY kompānija.

Vairogdziedzerī man ir daži mezgli, kurus regulāri pārbaudu sonogrāfiski. Tie man netraucē, bet gribētos kaut kā ārstēties ar tautas medicīnas metodēm.

Jums vajadzēs pastiprināti uzņemt jodu, lai slimība neprogresētu. Nepieciešams arī kālijs, to var uzņemt ar aprikozēm un nevārītiem kartupeļiem. Kālijs uzņemams arī ar dažādiem speciāliem sastāviem - tabletēm un pārtikas piedevām. Meklējiet aptiekās.

Tautas metode - nevārītu kartupeli noliek saulē un nogaida, līdz tas kļūst zaļš. Kartupeli ar visu mizu sarīvē un liek kompreses uz kakla. Vakaros aptuveni stundu-divas panēsājiet siltu apsēju ar kartupeļu putriņu. 30-40 dienu kurss ļaus samazināt radušos sabiezējumus. Atcerieties, ka nepieciešams katrai kompresei jauns kartupelis...

Man ir tāda sajūta, ka būtu kaklā iesprūdis liels kumoss. Nevaru norīt. Esmu nervoza, nav spēka. Bieži slimoju, lai gan agrāk tā nebija. Ko darīt? Ārsts neko neatrod.

Jums būs magnija trūkums. Paprasiet aptiekā kādu sastāvu magnija uzņemšanai. Tas būs ātrākais un vieglākais ceļš.

 

 
 

 

Ievads | Kulinārija | Rokdarbi | Vēstules | Konkursi | Dāvina ideju | Citi izdevumi | Piedāvājumi